O nas

slider_blender_budynek

Blender Lunch Bar Events powstał z pasji – pasji do dobrego, prawdziwego jedzenia oraz do spotkań z ciekawymi ludźmi. Stworzyliśmy miejsce, do jakiego sami chcielibyśmy chadzać na śniadanie czy lunch. I tak właśnie jest, zapraszamy do nas wszystkich, nieznanych nam jeszcze Przyjaciół.

Charakterystyczny kształt budynku, w którym mieści się Blender, poznają wszyscy bywalcy Mordoru. Eleganckie i wykończone ze smakiem wnętrza 3-poziomowego lokalu, to najlepsze miejsce aby dobrze zjeść i odpocząć. To również idealny punkt spotkań po pracy czy na pokazy i firmowe eventy.

Menu baru ułożone zostało specjalnie z myślą o koneserach dobrej kuchni, którzy nie boją się próbować nowych smaków jednocześnie pozostając wierni kulinarnej klasyce. O jakość potraw dbają specjaliści uznanej w branży firmy Catering Feel the taste.

Obok wspaniałych mięs, wybornych zup i niecodziennych przekąsek każdy łasuch znajdzie tutaj wspaniałe domowe wypieki, które w połączeniu z wyśmienitą kawą będą stanowić idealne zakończenie leniwego popołudnia.

A dla tych, którzy poszukują miejsca na spotkanie biznesowe przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wystarczy skontaktować się z nami. Sprawdź jak dużo możemy dla Ciebie zrobić.

Wszystkich naszych Gości informujemy również, że obiekt został bardzo dobrze przygotowany pod kątem przyjmowania w naszych progach osób niepełnosprawnych. Z parkingu do restauracji prowadzi łagodnie nachylony podjazd, z którego można wjechać bezpośrednio do sali restauracyjnej lub pozostać na tarasie. W budynku znajduje się również łazienka z toaletą przystosowana dla Gości poruszających się na wózkach.

NEWSLETTER

Chcesz śniadanie za 1zł? Zostaw nam swojego maila, wydrukuj potwierdzenie rejestracji, kup kawę dnia, a za śniadanie zapłacisz tylko 1zł.